Десятки тисяч гривень батьки зібрати самостійно вже не в силах.

Зі своїх 22 років Ганна сім – бореться з хворобою і її наслідками. У 15 років дівчині поставили діагноз – хвороба Пайра і Гіршпрунга, в лікарні Охматдит зробили першу операцію – видалили частину товстого кишечника, але хвороба прогресувала.

«За 5 років було зроблено 4 складних операції на кишечнику, в результаті видалений весь товстий кишечник – колектомія в 2015 році, а в 2017 році виведена ілеостома (вміст кишечника виходить назовні через тонку кишку, разположенную на животі). За час хвороби у дочки дуже впав вага. Зараз вона важить 34 кг. Самостійно практично не пересувається», – розповідає мама Ганни.

Дівчині постійно необхідно поповнювати організм мікроелементами, вітамінами, амінокислотами. Окрім того, їй доводиться постійно приймати знеболюючі препарати. Та зараз лікарі кажуть, що можуть поліпшити стан Ганни завдяки операції.

«Їй можуть провести реконструктивну операцію на кишечнику по закриттю ілеостоми. Лікарі однозначні в тому, що якщо нічого не робити, то стан буде тільки погіршуватися. Після операції потрібна буде тривала реабілітація. Мінімальна сума на операцію і подальшу реабілітацію 50-60 тис. За роки лікування наша сім'я вичерпала всі можливі засоби. Тому просимо допомоги у всіх не байдужих до чужого горя людей. Будемо вдячні за будь-яку допомогу, щоб дати шанс на життя нашої дочки», – розповідає мама Ганни.

Реквізити для допомоги:

№ карти Приватбанку: 5168 7573 5506 6798 Титаренко Анна Василівна