Хлопцю потрібні гроші на лікування в Італії.

Негайної допомоги потребує 16-річний Назар Бойко з Київщини – хлопець хворіє на гострий мієлоїдний лейкоз і допомогти йому може трансплантація кісткового мозку. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Більше року 16-річний Назар бореться з хворобою – після півроку лікування агресивна форма раку відступила, однак у грудні у хлопця стався рецидив.

“Я спочатку взагалі не розумів, що зі мною. Я запитав: у мене рак? Батько сидить – на ньому обличчя немає, мати сидить – на ній обличчя немає. Ну я і спитав: у мене рак?  А виявилося, що правда”, – розповідає онкохворий.  

Назара не можна залишати на самоті, він постійно відчуває слабкість, йому важко навіть піднятися з ліжка. Тож мамі довелося звільнитися з роботи, а батько перейшов на півставки, щоби бути в лікарні поруч із сином.

Читайте також:
Негайної допомоги потребує Міланка

“Скажу, шо цього нікому не побажаю. Цього відчуття, коли ти заходиш у кімнату, яка пуста.  Хата взагалі пуста стоїть. Навіть нема з ким поговорити. Залишився один. Ніби з душі все вийняли і душу пусту залишили”, – каже крізь сльози батько Назара Вадим Бойко.

Лікарі чекали, доки Назар увійде в ремісію, щоб зробити операцію, однак цього не відбулося.

“На жаль, Назар не увійшов до ремісії після двох протирецидивних блоків і питання трансплантації зависло у повітрі, тому що трансплантувати пацієнта поза ремісії не можна. Можна, але це безглуздо. Ми  могли запропонувати тільки паліатив – стримувати якийсь час хворобу. Вилікувати ми його не могли тут”, – розповідає лікар Сергій Дима.

Тепер єдина можливість для Назара увійти в ремісію – імунотерапія. Це – експериментальне лікування – і провести його за 40 тисяч євро беруться італійські лікарі. Родина вже вирушила до Італії, бо час працює проти Назара, але грошей на лікування в батьків хлопця немає, усі можливі ресурси давно вичерпані. Тож сподіваються на допомогу небайдужих.

“Ось недавно сказав, шо я хочу зупинити гру. Я вже не можу. Мені важко”, – сказала мати Назара – Людмила Бойко.

Лише після позитивного результату можна буде робити пересадку, на яку вже є гроші. Головне, аби Назар до неї дожив.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанк

5168 7573 4050 6437 (гривня)

5168 7456 0250 0339 (долар)

БОЙКО НАЗАР ПЕТРОВИЧ (батько Назара)