Дитині потрібна посилена реабілітація

Назару вже майже 3 роки, але він поки самостійно не ходить і навіть не сидить, його розвиток зупинився раптово у віці 4 місяців, пригадує мама малюка.

«Причину знайти не змогли. Ми зробили єдину вакцину БЦЖ і думки лікарів розділились –  чи то такі наслідки вакцини, чи при пологах щось було не так. Навіть, якщо б причини встановили, від цього мені б не було легше. Був поставлений діагноз: ДЦП, епілепсія, тож тепер проходимо планове лікування. Судоми попереджуємо за допомогою ліків, постійну спасику в ручках і ніжках розслабляємо уколами. Моєму хлопчику дуже важко. Також у Назара фіброз і потрібна операція», – розповідає мама малюка.

Лікування триває вже роками, родина виснажена фінансово, але не можна зупинити лікування, адже це принесе невимовні страждання дитині. Напружені м’язи сковують малюка і завдають сильний біль.  

«Єдиний шанс моєї дитини підти, або хоча б сісти – це реабілітації, на які постійно потрібні кошти. Ми постійно купуємо дорогі препарати і коштів уже просто ніде брати. Допоможіть будь-ласка», – благає мама Назара.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 5168 7573 0598 5212 Захарченко Елена