Дівчині після операції потрібна тривала реабілітація.

20-річна Анна Созанська свого часу збирала величезні суми бійцям на передовій, була волонтером, вона організовувала благодійні заходи, її знали майже в кожному підрозділі. А зараз опинилась у скруті через свій діагноз – Артеріовенозна мальформація (АВМ) спинного мозку, що означало, що без операції дівчина втратить можливість ходити і буде паралізованою.

На початку квітня дівчину прооперували, кілька днів вона провела в реанімації, далі її чекає тривала реабілітація, без якої операція може вважатись марною. На подальшу реабілітацію потрібні десятки тисяч гривень, родина і сама Анна просить про допомогу.

“На момент операції було зібрано 100 000 + 19 230 грн надійшло на картку ПриватБанку. Спасибі всім тим, хто залишається небайдужим, не проходить повз, робить репости, наближає мене до мети на 5,10,15 грн ближче. Щоб завершити лікування, пройти процес відновлювання та реабілітації, нам з вами залишилося зібрати 80 770 грн, адже ми з вами вже виконали велику частина шляху до одужання. Вірю в те, що разом ми впораємося. Сподіваюся на вашу посильну допомогу”, – каже Ганна.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 5168 7572 9862 6955

Одержувач: Созанська Анна Андріївна