Дівчинці потрібна посилена реабілітація

Життя 3-річної Галицької Вероніки відрізнається від буднів її маленьких однолітків, а все через діагноз ДЦП гіперкінетична форма, затримка мовного розвитку. Дитина погано тримає голівку, не може навіть самостійно сидіти.

Народилась Веронічка на 35 тижні вагітності, через асфіксію плода було зроблено кесарів розтин і в тяжкому стані дитину перевели у відділенні реанімації. Такі події і стали причиною розвитку ускладнень, які і призвели до такого стану дитини на зараз.

Проте, посилені заняття і реабілітації зі спеціалістами можуть поліпшити стан дитини і зробити її більш самостійними. Проте є «але» – потрібні великі кошти, які родині, де є дитина з інвалідністю вкрай важко зібрати.

«Завдяки реабілітаціям у нас з'явилася позитивна динаміка: зменшилися гіперкінези, покращився зір, голову утримувати стала, з'явилося перше слово мама і багато звук і складів. Нам не можна зупинятися на цьому. Ми дуже просимо допомогти пройти черговий курс реабілітації. Допоможіть нам, будь ласка, домогтися таких звичних і простих речей, як тримати голову, сидіти, ходити, тримати ложку… Ми віримо, що у нашій Веронички все вийде, вона дуже розумна, при такій формі ДЦП інтелект збережений. Материнське серце Вас просить не пройти повз нашої біди», – просить мама дівчинки.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

Номер картки 4149 4393 9606 1982

Галицька Татяна