Дитині потрібна посилена реабілітація

Тимофій після народження опинився в реанімації, бо самостійно не дихав. Лікарі робили все можливе, щоб малюку зберегти життя.

«Два тижні в реанімації на апараті ШВЛ, їжа через зонд, нескінченні крапельниці… Після реанімації 1,5 місяця у відділенні патології недоношених, лікарі ніяких прогнозів не давали. Додому нас виписали з цілим списком медикаментів. Тім дуже відставав у розвитку від однолітків. У 11 місяців нам роблять МРТ, і вирок лікарів звучав як куля в скроню – мозок помер, сидіти і ходити не буде, атрофія зорового нерва. Але нейрохірург нас врятував і через тиждень зробив нам операцію з шунтування головного мозку. Тепер нам дають 60% того, що будемо і сидіти, і в футбол грати», – каже мама хлопчика.

Проте дитині потрібне посилене лікування зі спеціалістами, щоб і справді досягнути таких бажаних умінь і навиків.

«Тимофій проходить реабілітацію кожні 4 місяці, результати є і дуже хороші, вже вміємо перевертатися, намагається повзати рачки, але у нашій сім'ї не вистачає коштів оплачувати кожну реабілітацію. Тому звертаємося до вас за допомогою. Вартість курсу реабілітації 11 940 грн». – каже мама хлопчика і просить про фінансову підтримку.

Реквізити для допомоги:

Банківські реквізити ПриватБанк – 5168 7573 0990 5398 мама Цегельна Інна Валеріївна

https://www.facebook.com/groups/486418995067471/