Дівчинка непритомна вже кілька місяців.

Влітку в ДТП на Вінниччині постраждало двоє дітей,  хлопчик загинув на місці, а за здоров’я і життя  Вікторії доводиться боротися і досі.  

«У Віки забій головного мозку важкого ступеня, дифузного аксонального пошкодження, субдоральні гідром лобних ділянок у вигляді апалічного синдрому, спастичного тетрапарезу. Часткова атрофія ЗН обох очей. Закритий перелом лівої велико-гомілкової кістки в с/з зі зміщенням. Тривалий час знаходилась у комі на ШВЛ; проводилась масивна інфузійна, протинабрякова, антибактеріальна, симптоматична терапія. Були проведені числені оперативні втручання. Годування проводиться через зонд. Донечка знаходиться в вегетативному стані, непритомна. Спостерігається часта спастика кінцівок правої сторони, відсутність мовлення, цілеспрямованих рухів, вимушене та пасивне положення у ліжку», – розповідає мама дівчинки.

Взятись за відновлення дитини готові далеко не всі кліники, адже стан дівчинки важкий. До того ж потрібне спеціальне обладнання.

«Реабілітаційний центр у Греції, який нам порадили батьки, дітей зі схожими діагнозами, погодився нас прийняти. Але, на превеликий жаль, як це часто трапляється, перед нами постало питання фінансового характеру. Орієнтовна вартість реабілітації  – 9600 евро на місяць та додатково потрібно буде сплачувати за лікування та медикаменти, МРТ та діагностику. Щонайменша потреба в реабілітації становить 2-3 курси, згодом лікування відбуватиметься амбулаторно в центрі. Також, існує потреба в авіаперевезенні як фінансового характеру, так і організаційного», – кажуть батьки дівчинки.

За допомогою небайдужих людей родина вже зібрала частину суми, але цього вкрай замало, вони вимушені просити допомоги у небайдужих людей.  

«Батько дитини є учасником бойових дій в АТО, мама у відпустці по догляду за другою однорічною дитиною. Кожного дня витрачаються значні кошти на підтримання життєдіяльності нашої донечки (ліки, засоби гігієни для догляду за лежачим хворим, додаткове дитяче харчування, так як  стоїть зонд, та інше).Тому, звертаємося до Вас,  з проханням та великою надією надання будь-якої посильної допомоги задля врятування нашої дитини», – каже мама дівчинки.

Реквізити для допомоги:

 Приватбанк  №4149 4978 4274 7752

Макошиба Дмитро Петрович