Загиблим у снятинському ДТП виявився майор поліції

Як інформувала “Галка” раніше, ввечері восьмого листопада в селі Устя Снятинського району трапилася ДТП, у якій загинув 33-річний водій “АУДІ-80″.

Начальник Головного Управління національної поліції в області Віктор Шкутов повідомив, що в цій аварії не вижив правоохоронець, начальник сектору превентивної діяльності Снятинського відділення поліції майор поліції Василь Майданський.

“Керуючи власним автомобілем «Ауді-80», перебуваючи поза службою, він при ускладнених погодніх умовах – дощових опадів, на неосвітленій ділянці дороги не впорався з керуванням, з’їхав з проїжджої частини дороги та допустив наїзд на металеве огородження на обочині дороги. Отримані травми виявилися несумісні з життям, він загинув на місці події. У Василя залишилося дві донечки 7 та 4 річного віку дружина та батьки для яких він був люблячим батьком, чоловіком та турботливим сином. Василь Васильович віддав службі понад півтора десятка років. Добросовісно та відповідально відносився до виконання службових обов’язків, користувався заслуженим авторитетом серед колег, друзів і знайомих.
Від імені керівництва прикарпатської поліції та всього особового складу висловлюю щире співчуття рідним і близьким покійного. Запевняю, що сім’я не залишиться без нашої турботи і опіки, а пам’ять про колегу, відданого правоохоронця, назавжди залишиться у наших серцях. Хай земля йому буде пухом і вічна пам’ять!”, – написав Шкутов у себе на сторінці в мережі Facebook.

Загиблим у снятинському ДТП виявився майор поліції